Budownictwo jest naszą pasją, dlatego oprócz zarządzania dużymi inwestycjami budujemy domy jednorodzinne.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu doradzamy naszym klientom jak budować aby nie popełniać błędów,
które w okresie eksploatacji skutkują zwiększonymi nakładami na ich późniejszy remont oraz nieuzasadnionymi kosztami
eksploatacji z powodu błędów wykonawczych.

Doradzamy również, jak zbudować dom energooszczędny za stosunkowo niewielkie pieniądze.Polecamy się szczególnie tym, którzy chcą mieć spokój w trakcie budowy ich upragnionego domu i zadowolenie w trakcie jego eksploatacji. Prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie budowlanym od 2007 roku. Jednocześnie od 15 lat zarządzamy dużymi inwestycjami z zakresu ochrony środowiska oraz infrastruktury, finansowanymi z Funduszy Europejskich.

Były to m.in.: budowa metra w Warszawie, budowa stacji uzdatniania wody dla MPWiK w Warszawie, modernizacja linii kolejowej E-65 Warszawa – Gdynia. Inwestycje te były prowadzone zgodnie z międzynarodowymi standardami, procedurami FIDIC. Ich wartość nierzadko przekraczała kwotę setki milionów euro.
Doradzamy w zakresie zarządzania inwestycjami w tym również w obszarze roszczeń Wykonawcy i Zamawiającego. Prowadzimy także szkolenia z zakresu zarządzania inwestycjami.

Zajmujemy się też produkcją i montażem balustrad ze stali kwasoodpornej i ze szkła. Balustrady ze szkła sprawdzają się zarówno w przypadku biura, jak i domu. Walory estetyczne, precyzja wykonania, a także szeroki wybór powoduje, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do produkcji balustrad używamy głównie dwóch rodzajów szkła: bezpieczne klejone laminowane VSG albo hartowane laminowane VSG/ESG. Balustrady nierdzewne, produkt bardzo wysokiej jakości, który zapewnia trwałość na wiele lat. Balustrady są odporne na czynniki atmosferyczne oraz chemiczne. Nawet po dwudziestu latach stal nierdzewna wciąż wygląda jak nowa i nie ulega korozji. O tym, że balustrady ze stali nierdzewnej są właściwą inwestycją, decyduje też fakt, iż materiał jest odporny na zarysowania i uderzenia.

Kolejna działalnością jest import oraz handel detaliczny i hurtowym. Posiadamy dwa sklepy i Showroom na terenie Warszawy i Płocka oraz sklep internetowy na którym zajmujemy się sprzedażą okuć meblowych, drzwiowych oraz do szkła i kabin prysznicowych firmy EISENTREU. Doszliśmy do wniosku iż rozszerzymy sprzedaż karniszy, żaluzji i rolet poprzez sklep internetowy by ułatwić Państwu wygodną formę zakupu,. W przyszłości zamierzamy wstawiać do sklepu gotowe zasłony, rolety i dodatki okienne.

DOMIZZ posiada 3 sklepy o łącznej  powierzchni prawie 250 m2 i  znajdą  Państwo niezliczone ilości tkanin o wzornictwie nowoczesnym i stylowym. Posiadamy również tkaniny zaciemniające typu BLACKOUT , tkaniny hotelowe trevira cs- niepalne, znajdujące się w naszej ofercie

Zespół firmy DOMIZZ projektuje i szyje dekoracje związane z tkaniną:

  • Firany
  • Zasłony
  • Lambrekiny
  • Roletki rzymskie
  • Rolety materiałowe
  • Plisy
  • Panele japońskie
  • Żaluzje z drewna naturalnego
  • Narzuty na łóżka, poduchy.
  • Obrusy i dekoracje na stoły

Proponuje bardzo dobre systemy karniszy aluminiowych z możliwością dowolnego gięcia i w każdej kolorystyce ( RAL) Niezawodne systemy montowane w najlepszych hotelach. Kilka systemów karniszy elektrycznych z możliwością dowolnego sterowania. Pełna pomoc przy doborze systemu, projektowaniu i programowaniu. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem dekoracji z tkanin. Dekorujemy domy, rezydencje, mieszkania, hotele, restauracje na terenie całej Polski ale także za granicą. Stawiamy na perfekcyjny dobór materiałów, dekoracji oraz jakość  usług. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z najlepszymi firmami w Polsce i Europie oraz  kompetentni pracownicy – to wszystko pozwala nam lepiej realizować nasze cele. Posiada własną pracownię krawiecką co  wpływa  na wysoką jakość wykonywanej usługi. W swojej ma szeroki wybór karniszy – ze stali nierdzewnej, mosiężne, mosiądz antyczny, z aplikacjami kryształów Swarovskiego, posrebrzane, pozłacane. Kilka systemów szyn aluminiowych z możliwością dowolnego gięcia oraz dużą paletą kolorów, również z możliwością sterowania ręcznego lub elektrycznego. Wykonujemy rolety rzymskie, weneckie, austriackie. Mechanizmy sznurkowe, łańcuszkowe lub elektrycznie sterowane.

DOMIZZ współpracuje z właścicielami hoteli, architektami i obiektów użyteczności publicznej i developerami.

 

%d bloggers like this: